Location : Home > S > SIT8008AIU2-18E
SIT8008AIU2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139910 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57559 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98070 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38135-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38135-11-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38135-11-0 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-129-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
432613-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432613-12-0 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-115-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-115-41-004101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-115-41-004101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-4131 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1016210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1016210000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016210000 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016210000 Weidmuller 288750 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546703-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate