Location : Home > E > ECS-200-20-4DN
ECS-200-20-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-200-20-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-200-20-4DN CRYSTAL 20.000 MHZ 20PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-200-20-4DN CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF T/H 57399 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A31930907 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A31930907 Eaton 157140 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A31930907 NEW 98730 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPSE-D24-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
831-87-036-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-036-10-230101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-036-10-230101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796696-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
796696-7 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796696-7 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
796696-7 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761844001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761844001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761844001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 9POS BLK 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1761844001 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
431605-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431605-18-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7871246 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-7871246 Harwin Inc. 156990 2016+ 12+12 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7871246 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7871246 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1945960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1945960000 Weidmuller 157190 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1945960000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com