Location : Home > S > SIT8008ACT8-30E
SIT8008ACT8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139830 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57479 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-83-134-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-134-41-022101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-134-41-022101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-43-041-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-154-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-1437427-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5-1437427-5 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1437427-5 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
5-1437427-5 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-034-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-034-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-102202-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold