Location : Home > M > MDF7-25P-2.54DSA(55)
MDF7-25P-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-25P-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-25P-2.54DSA(55) 50000 HIROSE 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-068-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
S20B-PADSS-1(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
S20B-PADSS-1(LF)(SN) STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
826468-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
826468-8 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830363 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830363 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830363 Phoenix Contact 157820 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1830363 Phoenix Contact 297890 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MX44002NF1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Board Edge, Through Hole, Right Angle Tin
MX44002NF1 JAE Electronics 157660 2016+ CONN HEADER PIN R/A 2POS SLD TIN Unitronix Electronics Limited
MX44002NF1 JAE Electronics 8000 2012+ CONN HEADER PIN R/A 2POS SLD TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1871416-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.250" (6.35mm)
0026605151 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
1738827 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)