Location : Home > S > SIT8008ACR2-28S
SIT8008ACR2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACR2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACR2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACR2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACR2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX16BG Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 4-20 AWG
ATX16BG Amphenol PCD 147480 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Unitronix Electronics Limited
ATX16BG Amphenol PCD 289190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX16BG Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SFM210-LPPE-S49-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-S49-ST-BK Sullins Connector Solutions 147170 2016+ CONN HDR FMAL 49POS 1MM GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
10-8500-210C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8500-210C Aries Electronics 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8500-210C Aries Electronics 279110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-8500-210C IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-282830-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-282830-8 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282830-8 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1602710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 22POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602710000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602710000 Weidmuller 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com