Location : Home > D > DF63-2S-3.96C
DF63-2S-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF63-2S-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF63-2S-3.96C CONN RECEPT 3.96MM 2POS 156970 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASBM42W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through White 12-22 AWG
ASBM42W Amphenol PCD 147050 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM WHITE Unitronix Electronics Limited
ASBM42W Amphenol PCD 288130 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-116-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-116-41-003101 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-116-41-003101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-116-41-003101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1981717 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981717 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1981717 Phoenix Contact 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1911190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)