Location : Home > M > MBR20S100CTTU
MBR20S100CTTU
Share on FacebookShare on Facebook
MBR20S100CTTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20S100CTTU ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBR20S100CTTU DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO-220AB 679800 Fairchild 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBR20S100CTTU 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MBR20S100CTTU DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO-220AB 139620 Fairchild 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387109718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37065-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37065-10-0 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37065-10-0 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-022-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-022-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-022-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-022-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-022-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd