Location : Home > S > SIT8008ACF7-28S
SIT8008ACF7-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF7-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139820 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57469 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 98850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATDS4W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through White 10-22 AWG
ATDS4W Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATDS4W Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM WHITE TPC Global Service Co.Ltd.