Location : Home > S > SIT8008ACF2-18S
SIT8008ACF2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139870 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57519 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0790543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
0387700720 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single