Location : Home > S > SIT8008ACF2-18E
SIT8008ACF2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139970 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284506-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284506-7 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-284506-7 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-284506-7 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284506-7 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1811543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1811543 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1811543 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1811543 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-053-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-053-30-001101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-053-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-053-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157640 2016+ CONN SPRING CONT 53 POS .177 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-053-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN SPRING CONT 53 POS .177 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395238821 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546724-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1-5103310-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-179958-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.400" (10.16mm)
1-179958-4 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10.16 4POS KEY-X Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10.16 4POS KEY-X Global Thunder Electronics Co.,Ltd