Location : Home > S > SIT8008ACE8-33S
SIT8008ACE8-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE8-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139450 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57099 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
126-93-640-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
126-93-640-41-002000 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-640-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-640-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 273200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-640-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .600 40POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-534998-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold