Location : Home > C > CS-312.500MCC-T
CS-312.500MCC-T
Share on FacebookShare on Facebook
CS-312.500MCC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS-312.500MCC-T OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD 140180 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CS-312.500MCC-T OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD 62555 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CS-312.500MCC-T OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD 140180 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CS-312.500MCC-T OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD 57829 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS-312.500MCC-T OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD 77710 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325222-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws