Location : Home > S > SIT8008ACE8-25S
SIT8008ACE8-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE8-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139830 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57479 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291249 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws