Location : Home > A > ABC2-7.3728MHZ-4-T
ABC2-7.3728MHZ-4-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABC2-7.3728MHZ-4-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABC2-7.3728MHZ-4-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ABC2-7.3728MHZ-4-T CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD 57799 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387601702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws