Location : Home > S > SIT8008ACB3-33S
SIT8008ACB3-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB3-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139480 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57129 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 99110 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50117230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50117230 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50117230 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-074-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
0039301041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
325235-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
794636-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin-Lead
794636-6 39564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
794636-6 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
794636-6 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794636-6 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 6POS DUAL TIN SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0702471451 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold