Location : Home > S > SIT3821AI-2D-25EM
SIT3821AI-2D-25EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-2D-25EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-2D-25EM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57649 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-2D-25EM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-107-22-S-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
SSW-107-22-S-D-VS SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-107-22-S-D-VS SAMTEC 5885 2012+ Connector New & original parts Lei Li Electronics Co.,Ltd
SSW-107-22-S-D-VS originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
433603-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433603-12-0 IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0873812463 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
446-83-216-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-216-41-036101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-216-41-036101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com