Location : Home > P > PNDP-30V-Z
PNDP-30V-Z
Share on FacebookShare on Facebook
PNDP-30V-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNDP-30V-Z N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PNDP-30V-Z Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PNDP-30V-Z CONN HOUSING PND 2MM 30POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PNDP-30V-Z standard package with RoHS 46290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453614 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
76-PRS19033-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
76-PRS19033-12 Aries Electronics 147770 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF GOLD Unitronix Electronics Limited
76-PRS19033-12 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7900545 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-7900545 Harwin Inc. 147260 2016+ 5 SIL FEMALE PC TAIL CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7900545 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7900545 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-023-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 23 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-023-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-023-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 23POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1946760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946760000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946760000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015916120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
2-87220-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-87220-0 Electronics 25969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-87220-0 Electronics 25969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-641970-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1-641970-1 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-641970-1 TE Connectivity AMP Connectors 288370 2016+ CONN PIN HEADER 6POS U-M-N-L BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641970-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIN HEADER 6POS U-M-N-L BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-641970-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIN HEADER 6POS U-M-N-L BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B08P-VL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.244" (6.20mm) Through Hole Tin
B08P-VL Electronics 26179 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B08P-VL JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HEADER 8POS VL SERIES TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com