Location : Home > S > SIT9122AI-2D-33E
SIT9122AI-2D-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9122AI-2D-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9122AI-2D-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139410 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9122AI-2D-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57059 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9122AI-2D-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 78970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK44123030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44123030 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44123030 NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60618130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60618130 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60618130 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
647402-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647402-2 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
647402-2 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
647402-2 STOCK 46070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0039301182 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
5435446 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435446 N/A 95 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5435446 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435446 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445084-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
2-1445084-2 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ CONN HEADER 2POS VERT T/H 15GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1445084-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1445084-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT T/H 15GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-1445084-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT T/H 15GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd