Location : Home > S > SIT3809AI-2-33SH
SIT3809AI-2-33SH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-33SH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-33SH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-33SH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97310 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-149-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-149-41-006101 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-149-41-006101 Preci-Dip 147330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-149-41-006101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433110-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433110-13-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FLE-155-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 110 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
09-62-3121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
929841-01-04-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929841-01-04-10 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929841-01-04-10 3M 298610 2016+ CONN RCPT 4POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929841-01-04-10 3M 8000 2012+ CONN RCPT 4POS STR .100 GOLD EKT Electronics Co., Ltd
929841-01-04-10 3M 8000 2012+ CONN RCPT 4POS STR .100 GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
431113-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws