Location : Home > K > KX09C15000J0G
KX09C15000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KX09C15000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284515-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284515-4 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-4 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-284515-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 14POS STR 3.5MM EKT Electronics Co., Ltd
1-284515-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 14POS STR 3.5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MDF7-34D-2.54DSA(38) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-34D-2.54DSA(38) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-34D-2.54DSA(38) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
MDF7-34D-2.54DSA(38) IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1560010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1560010000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 6POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1560010000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1560010000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37060-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
62026 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
62026 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
2-1586041-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-1546105-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546105-2 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546105-2 TE Connectivity AMP Connectors 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986374-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986374-6 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986374-6 TE Connectivity AMP Connectors 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284513-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284513-4 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
2-284513-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284513-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 24POS 3.81MM GREEN EKT Electronics Co., Ltd
2-284513-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 24POS 3.81MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
3-647166-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
3-647166-7 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647166-7 TE Connectivity AMP Connectors 157370 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647166-7 TE Connectivity AMP Connectors 288170 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com