Location : Home > S > SIT3809AI-2-28EE
SIT3809AI-2-28EE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-28EE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98070 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-264-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
18-3511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-3511-11 Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-3511-11 Aries Electronics 278890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com