Location : Home > B > BZX84C47ET1
BZX84C47ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C47ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C47ET1 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C47ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C47ET1 DIODE ZENER 47V 225MW SOT-23 241810 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C47ET1 15+ 5888 on 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
BZX84C47ET1 standard package with RoHS 46330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3035697 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
3035697 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3035697 Phoenix Contact 147680 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3035697 Phoenix Contact 289050 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-134-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-134-41-006101 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-134-41-006101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-134-41-006101 Preci-Dip 288050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586041-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-1546726-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
5-104071-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0702871070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
T38425-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38425-20-0 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38425-20-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546306-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws
1-5102153-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
1-5102153-2 Electronics 27239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-5102153-2 Electronics 27239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1758225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1758225 Phoenix Contact 157570 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1758225 Phoenix Contact 287590 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1217918-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 15-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated