Location : Home > S > SIT3808AI-2-33NH
SIT3808AI-2-33NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33NH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33NH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33NH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387201204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
430115-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430115-02-0 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
14002-3 Eaton 147250 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 147150 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 288700 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1582090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole