Location : Home > A > ASEMB-33.000MHZ-LC-T
ASEMB-33.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMB-33.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 78930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 62355 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 78930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 57629 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776321-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
TS13518B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS13518B00J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 508 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS13518B00J0G IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS13518B00J0G NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397120002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2506-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.156" (3.96mm) Tin-Lead
2506-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2506-2-00-50-00-00-07-0 STOCK 46570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2311-3-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.186" (4.72mm) Silver
2311-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2311-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298690 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com