Location : Home > S > SIT3808AI-2-25SY
SIT3808AI-2-25SY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-25SY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-25SY OSC MEMS PROG 2.5V SMD 139780 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-25SY OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57429 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-25SY OSC MEMS PROG 2.5V SMD 97550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387342003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1826050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 12-26 AWG
1826050000 Weidmuller 147280 2016+ TERMINAL ZSI 6-2X2AN/G20 Unitronix Electronics Limited
1776302-1 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1776302-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK EUROPA 1POS 12MM EKT Electronics Co., Ltd
1776302-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK EUROPA 1POS 12MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1629160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1629160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 5POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1629160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 5POS 180 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd