Location : Home > 9 > 9HT12-32.768KBZF-T
9HT12-32.768KBZF-T
Share on FacebookShare on Facebook
9HT12-32.768KBZF-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 79190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 57559 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 32135 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 79190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 139910 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
9HT12-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 139910 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387217202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6104330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 4-14 AWG
6104330 Curtis Industries 147350 2016+ CONN TERM BLK GROUND 4AWG 12MM Unitronix Electronics Limited
6104330 Curtis Industries 288930 2016+ CONN TERM BLK GROUND 4AWG 12MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com