Location : Home > S > SIT2001BC-S2-18E-24.000000E
SIT2001BC-S2-18E-24.000000E
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NC6-P108-05 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
NC6-P108-05 764598 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
NC6-P108-05 17648 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NC6-P108-05 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC6-P108-05 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H412505A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H412505A00J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 508 TB SPR PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
H412505A00J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H412505A00J0G NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1912621 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912621 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1912621 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1912621 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com