Location : Home > S > SIT1618BEA12-33E-16.000000G
SIT1618BEA12-33E-16.000000G
DDZ12CQ-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
ES1PD-M3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO220AA
ES1PD-M3/84A ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ES1PD-M3/84A Vishay 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ES1PD-M3/84A VISHAY 25000 14-15+ DO-220AA Nego IC Co.Doris@negoic.com
NVMFD5485NLWFT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 60V 5.3A DFN8
NVMFD5485NLWFT3G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NVMFD5485NLWFT3G NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NVMFD5485NLWFT3G ONSemicond 3500 14+ n/a CHIP7 INTERNATIONAL CO.,LTD
IPP80N06S208AKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 80A TO220-3
IPP80N06S208AKSA1 2200 Öêʽ»áÉçBOUKA CO.,LTD
IPP80N06S208AKSA1 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPP80N06S208AKSA1 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4148-P-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 2A DO35
1N4148-P-TAP IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4148-P-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching 100 Volt 500mA 4ns EKT Electronics Co., Ltd
1N4148-P-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Diodes - General Purpose Power Switching 100 Volt 500mA 4ns enkaite Electronics Co., Ltd
0387320403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC A 3 ASY CP
0387203906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395178011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0397210006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole