Location : Home > D > DDZ12CQ-7
DDZ12CQ-7
1N5345/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.7V 5W T18
1N5345/TR8 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5369BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 5W SMBG
SMBG5369BE3/TR13 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5369BE3/TR13 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPI032N06N3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 120A TO262-3
IPI032N06N3 G 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPI032N06N3 G Infineon Technologies 89630 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IPI032N06N3 G Infineon Technologies 242420 1538+ MOSFET N-CH 60V 120A TO262-3 Alphatek Technology Limited
IPI032N06N3 G Infineon Technologies 242420 1538+ MOSFET N-CH 60V 120A TO262-3 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DMP3120L-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT-23
DMP3120L-7 DIODES 86500 14+ SOT23 WLParts Electronics ltd
DMP3120L-7 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMP3120L-7 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VS-STPS20L15G-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
SGL41-50HE3/96 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO213AB
SGL41-50HE3/96 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SGL41-50HE3/96 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SGL41-50HE3/96 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1776304-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1-1776304-2 572 ConnectorEurostyleTerminalStripStrip12Circuit0.472(12.00mm) Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
1-1776304-2 N/A 242 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1940190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1940190000 Weidmuller 147050 2016+ BCZ 3.81/02/270 SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0395238403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)