Location : Home > S > SIT1602AIU8-25E
SIT1602AIU8-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU8-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139960 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57609 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 98190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387403605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
325021-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325021-02-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325115-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)