Location : Home > O > OP022B0100J0G
OP022B0100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OP022B0100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84J-C3V9,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 550MW SOD323F
BZX84J-C3V9,115 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX84J-C3V9,115 NXP 139550 17+/18+ DIODE ZENER 3.9V 550MW SC-90 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-C3V9,115 NXP 139550 NEW RoHS DIODE ZENER 3.9V 550MW SC-90 FindCores Electronics Inc.
BZX84J-C3V9,115 NXP 261930 1538+ DIODE ZENER 3.9V 550MW SC-90 Alphatek Technology Limited
AB308-12.288MHZ Crystals and Oscillators Crystals 12.288MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Through Hole Cylindrical Can, Radial
AB308-12.288MHZ Abracon LLC 57269 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 16PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AB308-12.288MHZ Abracon LLC 61995 1538+ CRYSTAL 12.2880MHZ 16PF T/H Alphatek Technology Limited
AB308-12.288MHZ IC 40590 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AB308-12.288MHZ NEW 97610 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8208AC-GF-18E-19.200000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 19.2MHZ OE
416F52033AST Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À30ppm Crystal Series 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F52033AST CTS-Frequency Controls 41795 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F52033AST CTS-Frequency Controls 57219 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52033AST CTS-Frequency Controls 97910 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMPZ5255B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 350MW SOT23
TA-35.328MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 35.328MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TA-35.328MCD-T NEW 82200 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA-35.328MCD-T TXC CORPORATION 57069 2015+ OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA-35.328MCD-T TXC CORPORATION 61795 1538+ OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TA-35.328MCD-T TXC CORPORATION 89070 2015+ OSC MEMS 35.328MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2972770 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Terminal Blocks - Screw Connection 12-24 AWG
2972770 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2972770 Phoenix Contact 147350 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2972770 Phoenix Contact 288930 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TD-3.6864MCE-T Crystals and Oscillators Oscillators 3.6864MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TD-3.6864MCE-T TXC CORPORATION 140060 17+/18+ OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
TD-3.6864MCE-T TXC CORPORATION 140060 NEW RoHS OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Inc.
TD-3.6864MCE-T TXC CORPORATION 42285 1538+ OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-3.6864MCE-T TXC CORPORATION 57709 2015+ OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
714-83-159-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-83-159-41-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-159-41-001101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-159-41-001101 Preci-Dip 277790 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190250006 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated