Location : Home > S > SIT1602AIU3-33E
SIT1602AIU3-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU3-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 99050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7873646 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-7873646 Harwin Inc. 147260 2016+ 36+36 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7873646 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7873646 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-026-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-026-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-026-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-026-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS DUAL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
292206-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
833-87-020-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-020-10-001101 Preci-Dip 157090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-020-10-001101 Preci-Dip 297730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SWR204-NRTN-D03-ST-GA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
SWR204-NRTN-D03-ST-GA Sullins Connector Solutions 157260 2016+ CONN HDR 2.0MM DUAL PCB 6POS Unitronix Electronics Limited
1899964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1899964 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899964 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1899964 Phoenix Contact 288870 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5447913 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5447913 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
207158-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
207158-1 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
207158-1 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
175056-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated