Location : Home > S > SIT1602AIU3-30S
SIT1602AIU3-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU3-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139720 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57369 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATD4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-20 AWG
ATD4 Amphenol PCD 147710 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATD4 Amphenol PCD 288250 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-93-314-31-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
614-93-314-31-007000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-314-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-314-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-314-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282962-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282962-1 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282962-1 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-282962-1 TE Connectivity AMP Connectors 298050 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com