Location : Home > S > SIT1602AIT3-25S
SIT1602AIT3-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT3-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 98730 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-100-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
822064-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD
822064-4 37394 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
822064-4 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
822064-4 Semiconductor 31705 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
822064-4 STOCK 45240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SMM-102-02-S-D-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SMM-102-02-S-D-K-TR IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMM-102-02-S-D-K-TR Samtec Inc. 157060 2016+ CONN RCPT 2MM 4POS SMD Unitronix Electronics Limited
1641330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641330000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 40POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641330000 Weidmuller 146950 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
325202-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1792391 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792391 N/A 8 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1792391 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1792391 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH420505C Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTH420505C IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH420505C NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH420505C On Shore Technology Inc. 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
4-171822-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.098" (2.50mm)
4-171822-3 Distributor 163550 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4-171822-3 IC 36621 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4-171822-3 STOCK 43370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395372917 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
726387-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated