Location : Home > S > SIT1602AIT3-25E
SIT1602AIT3-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT3-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT3-25E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 139580 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT3-25E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57229 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT3-25E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50114230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50114230 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50114230 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-162-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-162-41-003101 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-6551-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS
40-6551-16 Aries Electronics 147680 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Unitronix Electronics Limited
40-6551-16 Aries Electronics 287470 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com