Location : Home > S > SIT1602AIT3-18E
SIT1602AIT3-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT3-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT3-18E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139600 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT3-18E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57249 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT3-18E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 97330 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3073869 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 6-24 AWG
3073869 Phoenix Contact 147650 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3073869 Phoenix Contact 287330 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-098-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold