Location : Home > S > SIT1602AIT8-30E
SIT1602AIT8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139450 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57099 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 98210 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-43-153-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TCB-K Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 12 AWG
TCB-K IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TCB-K NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-143-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-143-41-018101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-143-41-018101 Preci-Dip 287750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-084-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
812-22-017-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-017-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-017-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
562013160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws