Location : Home > S > SIT1602AIT2-30S
SIT1602AIT2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97390 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
76308-224LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-224LF Amphenol FCI 147540 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
76308-224LF Amphenol FCI 288930 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-224LF IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-016-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
801-43-011-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-011-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
48-3574-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-3574-10 Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-3574-10 Aries Electronics 277100 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3574-10 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387309730 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
325205-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)