Location : Home > 5 > 520L20CT19M2000
520L20CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520L20CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
304420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
304420 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
304420 Phoenix Contact 147760 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 4-16AWG Unitronix Electronics Limited
1920862 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1920862 Phoenix Contact 157530 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1920862 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-306-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
116-93-306-41-003000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-306-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
NPPN272GFNP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN272GFNP-RC IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN272GFNP-RC NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN272GFNP-RC Sullins Connector Solutions 147850 2016+ CONN HEADER .079 54POS Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-012101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-012101 Preci-Dip 288370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-030-30-001101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-30-001101 Preci-Dip 297870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-024-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-024-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-024-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 24 POS .276 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-024-30-006101 Semiconductor 21743 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
813-22-024-30-006101 STOCK 45790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
61201422121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
61201422121 Wurth Electronics Inc 147560 2016+ CONN HEADER RA 14 POS 2.54 LEVER Unitronix Electronics Limited
61201422121 Wurth Electronics Inc 297890 2016+ CONN HEADER RA 14 POS 2.54 LEVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722871108 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin