Location : Home > S > SIT1602AIF2-28S
SIT1602AIF2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139900 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57549 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS TIN
10-0501-20 Aries Electronics 157060 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Unitronix Electronics Limited
10-0501-20 Aries Electronics 278930 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-0501-20 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-046-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546213-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-1546213-0 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546213-0 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546213-0 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8058-24G1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 10POS GOLD
8058-24G1 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
8058-24G1 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8058-24G1 TE Connectivity AMP Connectors 279130 2016+ CONN TRANSIST TO-5 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-044-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-044-30-002101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-044-30-002101 Preci-Dip 288210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-650-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
124-93-650-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
124-93-650-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-93-650-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-650-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 4 LVL .600 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1375582-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1375582-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1375582-1 39274 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1375582-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1375582-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADR 2POS IDC STR SMD GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395272016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395333418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)