Location : Home > S > SIT1602AIF2-28E
SIT1602AIF2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 140000 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57649 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98090 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037181 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 10-28 AWG
3037181 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037181 Phoenix Contact 147690 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3037181 Phoenix Contact 288010 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-236-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-83-236-41-105101 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-236-41-105101 Preci-Dip 147170 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-236-41-105101 Preci-Dip 288350 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796696-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796696-3 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796696-3 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325005-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
317-87-140-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-140-01-687101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
M20-7833546 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7833546 Harwin Inc. 147150 2016+ 35+35 DIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7833546 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7833546 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1774764001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1774764001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 90 2POS TIN 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1774764001 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1774764001 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1050400001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Battery Contact Connector Surface Mount
1050400001 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1050400001 Molex, LLC 147290 2016+ 2MM 3 CIRCUITS BATTERY CONN Unitronix Electronics Limited
1881380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1881380000 Weidmuller 147630 2016+ SLDV-THR 5.08/38/180F 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
5-102617-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-102617-7 Electronics 25849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-102617-7 Electronics 25849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
160928-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 17-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated