Location : Home > S > SIT1602AIB7-33E
SIT1602AIB7-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB7-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139830 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57479 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432211-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432211-09-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-258-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold