Location : Home > T > T37075-13-0
T37075-13-0
Share on FacebookShare on Facebook
T37075-13-0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-109-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-109-41-008000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-952-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
122-13-952-41-001000 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-952-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-952-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-952-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 2 LVL .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387600330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1359670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1359670000 Weidmuller 147360 2016+ S2C-SMT 3.50/20/90G 1.5SN BK R Unitronix Electronics Limited
1759363 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759363 Phoenix Contact 157490 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1759363 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022035055 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0022035055 MOLEX 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
0022035055 MOLEX 6440 AVAILROHSYES BICO TRADING COMPANY
0022035055 Molex 48000 CONNHEADER5POS2.5MMVERTTIN AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
A3B-18D-2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
A3B-18D-2C Electronics 25339 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
A3B-18D-2C Electronics 25339 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
A3B-18D-2C STOCK 145510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
66201821022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1748370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748370000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 14POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748370000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1777167 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1777167 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1777167 Phoenix Contact 157610 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1777167 Phoenix Contact 288210 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com