Location : Home > S > SIT1602AIB2-30E
SIT1602AIB2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AIB2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57299 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX2BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 14-24 AWG
ATX2BK Amphenol PCD 147240 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATX2BK Amphenol PCD 287990 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com