Location : Home > S > SIT1602AIB2-28S
SIT1602AIB2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139550 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-152-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-152-01-666101 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-152-01-666101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0387209820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
803-87-056-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-056-10-012101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-056-10-012101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-056-10-012101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791098409 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0791098409 IC 38692 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0791098409 IC 38692 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1640710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640710000 Weidmuller 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
828-AG11D Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
828-AG11D RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
828-AG11D S/N 10000 2013+ 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
824-22-016-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-016-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157520 2016+ CONN HEADER SPRING 16POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-016-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277370 2016+ CONN HEADER SPRING 16POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436500216 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
5452150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole