Location : Home > S > SIT1602AIA3-18S
SIT1602AIA3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 140170 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57819 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98370 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046146 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 10-26 AWG
3046146 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3046146 Phoenix Contact 288210 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546223-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546223-2 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-87-168-17-101135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 168POS GOLD
546-87-168-17-101135 Preci-Dip 147810 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-168-17-101135 Preci-Dip 275250 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
92090-130LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
MA-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws
MA-5 EPSON 57709 2015+ CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA-5 EPSON 78810 2015+ CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MA-5 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1981681 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981681 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1981681 Original 37725 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
87236-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Gold