Location : Home > S > SIT8008ACF8-18E
SIT8008ACF8-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF8-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139520 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A307209R50 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A307209R50 Eaton 157390 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A307209R50 IC 40190 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A307209R50 NEW 97650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-112-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-112-41-007000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-043-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
18-810-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN
18-810-90T Aries Electronics 147610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN Unitronix Electronics Limited
18-810-90T Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-810-90T IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325105-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325105-17-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034450000 Weidmuller 157540 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1034450000 Weidmuller 297930 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762622 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole