Location : Home > S > SIT1602AI-73-33S-30.000000D
SIT1602AI-73-33S-30.000000D
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-009-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38215-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38215-14-0 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38215-14-0 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-030-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-030-10-012101 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-030-10-012101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
317-87-117-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold