Location : Home > M > MMBZ5254ELT3G
MMBZ5254ELT3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMBZ5254ELT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMBZ5254ELT3G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMBZ5254ELT3G DIODE ZENER 27V 225MW SOT-23 242220 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XR2A3221N Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
XR2A3221N IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-078-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1688660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 2POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688660000 Weidmuller 157120 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited