Location : Home > S > SIT1602ACU2-33S
SIT1602ACU2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139300 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546210-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546210-7 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546210-7 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546210-7 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90148-1208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold